Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Amacımız b2b müşterilerimize online seyahat çözümleri, otel ve acente turizm yazılımları sağlamaktır. Bu amaçla Antalya merkezli şirketimiz Local bir şirket olmanın yanında dijitalde gelişmekte olan Estonya'da kurmuş olduğumuz şirket ile de firmamızı Avrupa'ya taşıyoruz. B2C müşterilerimiz içinde hali hazırda yürüttüğümüz www.booking2luxury.com ; www.booking2transfer.comhttps://www.booking2cyprus.com/ ; www.onlinetourismpartner.com sitelerimiz üzerinden müşterilerimize ürün satışı yapıyoruz.
Firmamız müşterilerine en yaratıcı ve yenilikçi ürün ve hizmetleri sunmak için sürekli kendini geliştirmektedir ve bu alanda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Müşterilerimize acente – otel yazılım hizmetlerini taleplerine göre gerçekleştiriyoruz.

Booking2Cyprus; Kıbrıs ve Kuzey Kıbrıs’a online seyahat hizmetleri sunmak için kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Müşterilerimize B2C (Booking2Cyprus) aracılığı ile rezervasyonlarını hızlı ve güvenilir olarak gerçekleştirme imkanı sağlıyoruz. Sizlere en uygun fiyatları alabilmek için yerel hizmet sağlayıcıları ve otellerimiz ile sıkı bir iş birliğimiz bulunuyor.

B2C’de; Yazılım, grafik tasarım, rezervasyon, satın alma, kontrat gibi tüm alanlarda geliştirme, güncelleme ve sistemi kendi bünyemizde barındırdığımız personeller aracılığı ile gerçekleştiriyoruz.

Booking2Cyprus.com şu an 3 dilde hizmet vermektedir: İlerleyen dönemlerde müşteri ülkelerine göre; Arapça, İbranice, Almanca, İtalyanca, Fransızca dilleri de sisteme dahil edilecektir. 

Booking2Cyprus olarak müşterilerimize:

*Kıbrıs Otellerinde, Kıbrıs turlarında ve Kıbrıs havalimanı transferleri hizmetlerimizde ücretsiz rehberlik hizmeti veriyoruz.
*Kıbrıs otellerinde en iyi fiyatları hizmetinize sunuyoruz.
*100'ün üzerindeki otel seçeneklerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.
*Kıbrıs rezervasyonu satın alma aşamasında iptal edilebilir veya iptal edilemez oda garantisi tercihini sizlere bırakıyoruz.
*Canlı destek, WhatsApp destek, Messenger destek, telefonla destek alanlarımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşmanızı sağlıyoruz.
*Uygun fiyatlı Kıbrıs havalimanı transferi ve uygun fiyatlı Kıbrıs turları sizlerin hizmetinize sunuyoruz.
*Web sitemizden her ülke vatandaşının satın alma yapmasına imkan sağlıyoruz.
*Kredi kartı, Havale, Debit Kart ile ödeme imkanlarımızla Kıbrıs rezervasyonu yapan müşterilerimize alternatif ödeme yöntemleri sunuyoruz.
*Satın aldığınız odayı 24 saat sonra konaklayacağınız otelden teyit edebilirsiniz.